Recenzje

Nash Titan T1

Namiot karpiowy firmy Nash, który postaram się przybliżyć to model T1. Większość karpiarzy dobrze wie, co to są za namioty. Potężne, o wyjątkowej konstrukcji, piekielnie wytrzymałe i bardzo komfortowe. Prawdziwy schron. Z klimatyzacją. I wszystkimi możliwymi wygodami.

Budowa namiotu Nash Titan T1

Model T1 jest następcą Titana, który już od prawie 20 lat rozkochuje w sobie pasjonatów wędkarstwa karpiowego. Doceniamy przede wszystkim unikalną opadającą konstrukcję chroniącą nas przed najstraszliwszymi burzami. Te namioty są nie do ruszenia! W ostateczności, huraganowe wiatry to dla nich pestka. I taki też jest nowy model.

Namiot karpiowy Titan T1 dostał wreszcie pełną sypialnię z moskitiery. Jest to ukłon firmy Nash w stronę europejskich karpiarzy, którzy muszą zmagać się z tymi nieprzyjemnymi owadami. W tym modelu nie istnieje problem ze skraplaniem się wody w środku, szczególnie podczas zimniejszych nocy.

Po pierwsze, niesamowita odporność na ekstremalne warunki, po drugie odpowiednia wielkość nawet dla niemałych karpiarzy, po trzecie najlepsze materiały – to jest recepta na sukces. To jest nowy Titan T1.

Wymiary namiotu karpiowego Nash Titan T1:

  • długość: 197 cm
  • szerokość: 275 cm
  • wysokość: 135 cm
  • waga: 12,8 kg

Opinia o Nash Titan T1 – najlepszy namiot karpiowy?

Materiał, z którego wykonany jest namiot, uchodzi już za legendarny. Bardzo gruby, jak na powłokę namiotu oraz twardy. Czy z tego powodu namiot ma problem z wentylacją? Absolutnie nie. Okna zostały wykonane z bardzo mocnej siatki, a są umiejscowione na froncie i z tyłu. Gwarantują naprawdę solidny powiew świeżego powietrza, powstrzymując skraplanie się wody i dając komfort w upalnie dni.

Konstrukcyjną nowinką jest inny kształt tylnej ściany. Ten namiot karpiowy posiada płaski tył, znacznie zwiększając przestrzeń użytkową. Ponadto przydatny może okazać się też daszek przed wejściem.

Krótko pisząc, namiot karpiowy Nash Titan T1 to rozwiązanie wielu naszych karpiowych problemów na lata. Podsumowując, solidność i niezniszczalność zdecydowanie są warte tej ceny.

Cechy:

  • Ekstremalnie mocny, zbrojony materiał gwarantujący ochronę podczas najgorszych warunków pogodowych
  • Pełna sypialnia z moskitiery w komplecie
  • Odpinany na zamek front z drzwiami z wodoodpornego materiału, przejrzystym oknem lub moskitierą
  • Wodoodporne drzwi z przejrzystym oknem
  • Dodatkowa wentylacja na tylnej ścianie namiotu gwarantująca doskonały przepływ powietrza
  • Haczyk na lampę pod głowicą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *