ŁowiskaZachodniopomorskie

Łowisko karpiowe Stojkowo

Łowisko Stojkowo położone jest w województwie zachodniopomorskim 15 kilometrów od Kołobrzegu w miejscowości Stojkowo gmina Dygowo. Łowisko jest zbiornikiem naturalnym o powierzchni 15 ha i głębokości maksymalnej dochodzącej do 2,5 metra. Dno jeziora przeważnie pokrywa muł, jednakże na powierzchni około 25%  pokrywa je żwir. Brzegi zbiornika porośnięte są trzciną i sitowiem, znajduje się również na nim kilka wysp i zatok.  

Wśród dostępnych tu gatunków ryb dominuje karp i szczupak.  Jezioro jest systematycznie zarybiane karpiami w ilości od 200 do 300 sztuk kilkukilogramowych. Poza tym można tu spotkać amury, leszcze, liny, okonie, płocie, karasie i węgorze. 

Oferta łowiska

Jezioro wraz z przylegającym do  niego Campingiem Agrotur jest ogrodzone. Zbudowano również pomosty dla wędkarzy i stanowiska dogodne do rozbicia namiotu i obozowiska. Po wykupieniu licencji na połów można korzystać z parkingu, wc, a także rozbicia namiotu za darmo. Wędkarze mogą również wypożyczyć łódki.  Dostępne są również czteroosobowe domki oraz miejsca na kampery czy przyczepy campingowe.

Zasady korzystania z łowiska

Łowisko Stojkowo ro zbiornik typu” złap i wypuść”. Nie jest wymagana karta wędkarska. Kontakt poprzez formularz kontaktowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *