Recenzje

Anaconda Airborne Giant

Wybór odpowiedniego namiotu to nie lada kłopot. Po pierwsze, ciągłe zbieranie informacji i tysiące możliwości! Jak się w tym wszystkim połapać? Przede wszystkim musimy jasno zdefiniować swoje potrzeby – musimy wiedzieć czego chcemy. W tym wpisie przedstawię Anaconda Airborne Giant – bardzo przestronny i duży, odpowiedni na dłuższe zasiadki, 2-osobowy namiot karpiowy.

Specyfikacja namiotu karpiowego Anaconda Airborne Giant

To jest naprawdę spory namiot karpiowy. Bez najmniejszego problemu możemy w nim wstać i się wyprostować. Jest to bardzo komfortowe, szczególnie podczas trudnych warunków atmosferycznych. Ta przestronność namiotu pozwala na swobodne rozłożenie bagaży i akcesoriów karpiowych w jego wnętrzu. Idealny mały domek na deszczowe dni, pozwala na wygodne życie przez wiele godzin bez konieczności garbienia się, czy chodzenia na czworaka. Możemy się w nim spokojnie przebrać, a nawet rozłożyć ubranie przeciwdeszczowe.

Solidne wykonanie

Nic nam po dużym namiocie, jeśli nie jest wykonany z dobrych materiałów – precyzyjnie i trwale połączonych. Poszycie namiotu wykonane jest z wysokiej jakości nylonu 210D, wykorzystywanego w przemyśle farmaceutycznym oraz przy produkcji sprzętu sportowego. Lekki, wodoodporny, bardzo wytrzymały, odporny na zabrudzenia i uszkodzenia.

W wejściu namiot posiada obowiązkowo przezroczyste okno, w efekcie czego mamy wgląd w to, co dzieje się na naszym stanowisku. Bardzo wytrzymałe powlekane tworzywem sztucznym moskitiery ochraniają wejścia oraz pozostałe okna. W związku z tym, pozwalają na spędzenie ciepłych, letnich nocy w przyjemnym klimacie, bez potrzeby przejmowania się latającymi w środku komarami. Ponadto druga narzuta technologii Twin Skin pokrywa okna z moskitierą na suficie i sięga aż do samej podłogi. Takie rozwiązanie zapewnia dobrą cyrkulacje powietrza i odpowiednią temperaturę w środku. Zasadniczo nie ma więc obaw, że w namiocie będzie nam duszno i gorąco. W końcu do wyposażenia tego namiotu karpiowego dołączono przydatne dodatki, jak m.in. rzep na wędki.

Parametry:

  • wymiary: 320 x 440 x 185 cm,
  • wymiary transportowe: 145 x 30 x 30 cm,
  • wysokość wejścia: 100 cm x 150 cm,
  • waga: 20,5 kg,
  • materiał namiotu z wysokiej jakości nylonu 210D,
  • 20 śledzi Anaconda Metal Tent Pegs,
  • wodoszczelność 8.000 mm słupa wody,
  • przezroczyste okno, powlekane tworzywem moskitiery, solidne zamki.

Opinie o namiocie karpiowym Anaconda Airborne Giant

Czytając opinie dotyczące tego namiotu karpiowego możemy zobaczyć, że osoby go posiadające doceniają przestronność. Polscy internauci piszą, że do namiotu spokojnie wchodzą dwa łóżka wraz z bagażami. Nie ma chyba osoby, która nie doceniłaby takiej komfortowej przestrzeni w środku

Także wytrzymałość jest często komplementowana. Burze, oberwania chmury, mocne wiatry – takie zjawiska na tym namiocie wrażenia nie robią. Jest najpewniejszym punktem wyposażenia, tak jak należy, co byśmy zrobili z całym sprzętem gdyby namiot zawiódł podczas załamania pogody? Anaconda Airborne Giant to synonim wytrzymałości.

Czy mocny materiał wpływa na wygodę w gorące dni? Absolutnie nie, dzięki dużym moskitierom jest bardzo przewiewny, a denerwujące owady nie są nam straszne. Podczas przymrozków woda w środku się nie skrapla, a materiały, które zostały użyte do wykonania, nie łapią wilgoci.

Błyskawiczne rozkładanie namiotu karpiowego

Ogólnie rzecz biorąc, właściciele namiotu zwracają uwagę na szybkość rozkładania i składania namiotu – czynność trwa bagatela 10 minut! Prostota konstrukcji gwarantuje łatwe rozbijanie Giganta. Jedyny problem może powodować podłoga, która nie jest niestety gumowana. Dodatkowo nie zawsze chce się idealnie dopasować i wpiąć, ale po nabraniu wprawy będzie nam już tylko łatwiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *